Кошик
16 відгуків

"Оренда звукового обладнання:Мікшер Mackie CFX 16"

400 грн./послуга

Послуга
Написати
"Оренда звукового обладнання:Мікшер Mackie CFX 16"
"Оренда звукового обладнання:Мікшер Mackie CFX 16"
400 грн./послуга
Послуга
Написати
  • +380 показати номер +380985457700 Kyivstar
Дізнатися партнерські ціни
Дізнатися партнерські ціни
  • +380 показати номер +380985457700 Kyivstar

Мікшер Mackie CFX16 в першу чергу призначений для використання в невеликих і середніх системах живого звуку. Незважаючи на компактність, він як і раніше досить просторий, щоб не відчувати себе не зручно при роботі з ним, і відповідає тому, що ми звикли очікувати від Mackie, поєднуючи знайомий зовнішній вигляд і практичну технічну специфікацію, яка пропонує кращі технічні характеристики.

Цифрові ефекти, в основному ревербератори і ділей, вбудовані, і хоча вони базуються на попередніх параметрах їх точнейшой налаштування можна використовувати дві «живі» ручки параметрів. Мікшери CFX поставляються з 12-вольта гніздом BNC для додавання лампи з гусячою шиєю, що необхідно у багатьох більш темних місцях, і на головному виході є девятиполосный графічний еквалайзер.

Всі корпуси CFX виконані з металу зі стильними захисними торцевими щічками, і Mackie розмістила всі роз'єми на верхній панелі для легкого доступу. Живлення від мережі, а не від якогось незручного зовнішнього адаптера. Петлі ефектів передбачені для монофонічних вхідних каналів і для основного стереофонічного виходу, але не для шин.

Налаштування моноканалів починається із звичайної регулювання посилення і полиці низьких частот (18 дБ / октава при 100 Гц), але потім відхиляється від традиційної, маючи чотири аукса, розташовані над секцією еквалайзера. Трьохсмуговий еквалайзер з конфігурована середньою частиною має діапазон налаштування аж до 100 Гц. Зрізи частот на звичайних 80 Гц і 10 кГц, стежать за краями спектру, всі смуги мають діапазон підсилення +/– 15 дБ.

В нижній частині каналу розташовані звичайні регулятори панорамування і фейдера, супроводжувані кнопкою відключення звуку і парою кнопок призначення для двох наборів шин (1/2 і 3/4). Кнопка Solo розташована поруч з нижнім кінцем фейдера, і в майстер-секції є великий миготливий індикатор Solo (але на самому каналі його немає). Згідно з компактним розміром мікшера, фейдери каналу мають довжину 60 мм, а не 100 мм, але це не позначається на практичнности.

Для стереофонічних лінійних каналів настроювання aux така ж, але еквалайзер замінюється фіксованого чотирисмугової секцією, а не трисмугової секцією з настроюваної серединою, і немає перемикача низьких частот. На трьохсмуговим еквалайзері дві середні частоти працюють на частотах 3 кГц і 400 Гц. Слід пам'ятати, що це не мікшер «чотири шини плюс стерео шина» - все має проходити через підгрупу 1/2 або 3/4. Групові (суб) фейдери мають призначені кнопки для напряму їх в основний мікс, тому для отримання вихідних даних необхідно направити як мінімум одну пару фейдерів.

Майстер-секція відносно проста, має один майстер-фейдер і пару вихідних вимірників, які також відображають рівні соло при натисканні кнопки Solo / PFL. Корисно, що вимірювачі калібруються з 0VU, рівним 0dBu, щоб ви точно знали, який рівень ви отримаєте. Нижче лічильників знаходиться великий червоний миготливий світлодіод «Rude Solo» і над метрами знаходиться глобальна кнопка фантомного живлення. Для девятиполосного графічного еквалайзера немає кнопки обходу, але, принаймні, він має центральні фейдери.

Кожен з чотирьох допоміжних фейдерів має призначені кнопки «Вліво» і «Вправо» для напрямку його в основний мікс. Основні регулятори рівня ауксов також знаходяться в цьому розділі. Одиночний підсилювач для навушників, який забезпечує достатній рівень гучності для звичайних навушників, що подається з виходу основного або з сольного каналу, коли кнопка Solo / PFL натиснута. Тим не менш, не передбачено перемикання моніторингу з навушників на попередні Aux, щоб ви могли перевірити фолдбэк-мікс. Крім того, немає ніяких кнопок соло на допоміжних відправленнях або повернення, тому ви не можете використовувати їх в якості обхідного шляху.

Секція 32-бітних ефектів живиться від елемента управління EFX2, і є елемент керування введенням майстер-ефектів з світлодіодом кліпу, щоб гарантувати, що секція ефектів не буде занадто перевантаженою. Регулятор рівня вихідного сигналу регулює кількість вихідних ефектів, що посилаються на основний стерео-мікс, з двома додатковими регуляторами, що дозволяють незалежно змішувати ефекти на виходах Aux 1 і 2 Aux з фолдбэком для тих, кому подобається чути реверберацію у своїх моніторах. Велика ручка перемикає один з 16 типів ефектів, які, крім Chorus, Flange і Phaser, є ревербератором і дилеями, включаючи стробированные і ревербераційні опції. Дві кнопки керують ефектом, одна для його обходу, а інша для збільшення стереофонічної ширини стереоефектів (а не затримок або фазера, які є монофонічними), в той час як два поворотних регулятора дозволяють регулювати час ефекту і демпфування. Фактично, ці мітки ставляться тільки до ревербераторам - для ефектів делея керування демпфіруванням стає управлінням зворотного зв'язку, а для ефектів модуляції воно встановлює глибину модуляції, в той час як регулятор Time встановлює частоту модуляції. Гніздо ножного перемикача доступно для обходу ефекту гучного зв'язку.

Ревербератори пропонують хороший вибір плейтов, залів і невеликих кімнат, і навіть пружин. Порівняно з деякими іншими мікшерами, які пропонують вбудовані ефекти, якість пропозицій CFX дуже гарне, з безліччю корисних опцій.

Якість звуку - це все, що ви очікуєте від Mackie, а корисний розділ ефектів - великий бонус! Дев'яти смуг графічного еквалайзера може бути недостатньо для хірургічного зменшення зворотного зв'язку, але він добре справляється з найгіршими з типових аномалій в живих кімнатах і є бажаним доповненням.

Всі невеликі мікшери повинні бути компромісом, інакше розмір і ціна оренди вийшли б з-під контролю. Враховуючи ціну і якість, пропоноване тут, Mackie виконала хорошу роботу, запропонувавши малої смузі все найнеобхідніше в живій мікшері, хоча всім, у кого більш складні потреби в моніторингу, можливо, доведеться шукати щось інше. Зверніть увагу, приміром, на Behringer X32 або ж на Behringer WING. Тим не менш, для пабів і невеликих клубів, він підійде в самий раз!

Технічні характеристики:

  • 16х4х1, 12 мікрофонних/лінійних входів, 2 стерео лінійних входи, 4 підгрупи, 16 цифрових ефектів

  • Підсумовуючі підсилювачі з мінімальними фазовими спотвореннями Світлодіодні індикатори рівня в кожному каналі Тримм-регулятор вхідного рівня з посиленням до +50 дБ (мікрофонний вхід) і +30 дБ (лінійний вхід); аттенюатор 15 дБ

  • Розриви в мікрофонних каналах і шині головного міксу Перемикаються пре/постфейдерные посили на зовнішні і внутрішні ефекти Низькочастотний обрізний фільтр 100 Гц

  • Перемикач Pre-Fader SoloСветодиод Rude Solo Light Несиметричні RCA-входи і виходи Симетричні XLR і несиметричні 1/4" TRS головні виходи

  • Вихід на навушники з регулятором гучності Додаткові виходи з регуляторами посилення 60 мм логарифмічні фейдери Регулятор посилення сигналу входу Tape Розетка BNC для підключення лампи освітлення 12 V

  • Сталеве шасі Вбудований блок живлення.

Характеристики
Основні
Довготривала оренда Так
Застава   Ні
Можливість викупу за залишковою вартістю Ні
  • Ціна: 400 грн./послуга